перший член арифметичної прогресії дорівнює 2, а сума перших 101 членів дорівнює 404.знайдіть

останній член цієї прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Германович Даша.

{a_n} арифметична прогресія

a_1=2

S_{101}=404

a_{101}=?

S_{n}=\frac{a_1+a_n}{2}*n

S_{101}=\frac{a_1+a_{101}}{2}*101

404=\frac{2+a_{101}}{2}*101

\frac{2+a_{101}}{2}=404:101

\frac{2+a_{101}}{2}=4

2+a_{101}=4*2

2+a_{101}=8

a_{101}=8-2

a_{101}=6