Знайти тангенс кута нахилу дотичної до графіка функції y=x³-x в точці х0 =0​


Ответы на вопрос

Отвечает Судак Михаил.

tg\alpha=f'(x_0)\\\\f'(x)=(x^3-x)'=(x^3)'-x'=3x^2-1;\\\\tg\alpha=f'(0)=3\cdot0^2-1=-1.