Обчисліть дискримінант квадратного рівняння 5x²-4x-1=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Икрамов Шыңғыс.

Ответ:

36

Объяснение:

D = b^2 - 4ac

В данном уравнении a = 5, b = -4, c = -1

D = (-4)^2 - 4*5*(-1) = 16+4*5*1 = 16 + 20 = 36