Знайдіть S3 – суму перших 3 членів геометричної прогресії, якщо b1 = –1, q = 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Пипченко Гриша.

Відповідь:

Пояснення:

S3=b1(1-q^n)/1-q=-1(1-8)/1-2=-1*-7/-1=-7