Рівняння (х-3)^4-(х-3)^2-12=0


Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Павел.

Ответ:

4x-12-2x+6-12=0

4x-2x=-12-6+12

2x=-6

x= -3

Объяснение:

1) Ми розкриваємо дужки

2) Переносимо з Х в ліво без Х в право

3) Х між собою віднімаємо, там додаємо

4) ділимо число на Х і в нас виходить відповідь

Отвечает Асқаров Ахмет.

Ответ:

x1=1, x2=5

Объяснение:

(х-3)^4-(х-3)^2-12=0

y^2-y-12=0

y1=-3

y2=4

(x-3)^2=-3        // x не имеет корней  

(x-3)^2=4

x-3=-2

x-3=2

x1=1           x2=5