Дано ряд чисел: 8, 11, 17, 26, 38. Знайди закономірність і продовжи цей ряд до 10 чисел.


Ответы на вопрос

Отвечает Глушко Настинька.

Ответ:8,11,17,26,38,53,71,93,117

Объяснение:

8+3=11

11+3×2=17

17+3×3=26

26+3×4=38

.....