Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функції у= 3х-2 з осями координат.


Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Влад.

Ответ:

x=2/3,  y= -2

Объяснение:

у = 3х-2

у=0  

0 = 3х -2

x=  2/3

x=0

у =  0 -2

y= - 2