Функцію задано формулою f(x) =1/3x+1 знайдіть: a) f(-6) б) значення х, при якому f(x) =4


Ответы на вопрос

Отвечает Пальчиков Эдуард.

Ответ:

х=-21   х=9

Объяснение:

-6=\frac{1}{3}х+1   приводимо до спильного займенника        -18=х+3 х=-21

4=\frac{1}{3}х+1     12=х+3  х= 12-3  х=9