Не виконуючи побудов, знайти точки перетину з координатними осями графіка функції у = - х + 5


Ответы на вопрос

Отвечает Толмачев Руслан.

Ответ:

x=5,  y=5

Объяснение:

у = - х + 5

у=0  

0 = - х + 5

x=5

x=0

у = - 0 + 5

y=5