Доведіть що при кожному натуральному значенні n число (n+4)^2-n^2 ділиться на 8


Ответы на вопрос

Отвечает Кошнірчук Віка.

Объяснение:

(n+4)^2-n^2 = (n+4+n)•(n+4-n) = (2n+4)•4 = 8(n+2) - ділиться націло на 8