4x2-bx-56=0 Один з коренів дорівнює 4,знайдіть другий і креф b.


Ответы на вопрос

Отвечает Ченокаева Анастасия.

Ответ:

4*4^2-b*4-56=0

4^3-4b-56=0

64-4b-56=0

8-4b=0

-4b=(-8)

b=2