выразить в уравнений переменную y через изменение x смену x-за изменения y найти два любых развязки

уравнений 7x + 4y = 6

Ответы на вопрос

Отвечает Зиро Константин.

Ответ:

1) 7x + 4y =6;  7x + 4y-6 = 6-6;    7x + 4y - 6 =0     2) 7x + 4y =6;    4y =6-7x;       y= \frac{3}{2} - \frac{7}{4} x;   y= -\frac{7}{4} x + \frac{3}{2}                                                                      

Объяснение: до першого розв'язку: переносимо число в ліву частину шляхом додавання протилежного числа до обох частин і потім сума двох протилежних чисел дорівнює 0.  До другого розв'язку: переносемо змінну з протилежним знаком у праву частину потім розділяємо обидві частини рівняння на 4 і використовуємо комутативну властивість щоб змінити порядок доданків