Перший член геометричної прогресії (bn) дорівнює -3. Знайдіть суму перших трьох членів цієї

прогресії якщо q=-1/3​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

Объяснение:

S3= -3*((-1/3)³-1)/(-1/3-1)= 28/9:(-4/3)= -28/9*3/4= -7/3