3. В якому випадку рівняння має один корінь? В якому випадку немає коренів у рівнянні аx = b?а) а

= 0; b = 0;б) а = 7, b = 0;в) а = 0; b = 7;г) а =7; b=7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Илья.

Ответ: один корінь: б і г

Немає коренів: в

Объяснение:

1.0*х=0

Х будь-яке число

2. 7*х=0

Х=0

3.0*х=7

Немає розв‘язків

4.7*х=7

Х=1