Назви рівняння, розв'язком якого є пара чисел (1;1). Відповідь: 6x−2y=4 2x+11y=15 6x+8y=1

10x−11y=9 4x−3y=7 5x−2y=7

Ответы на вопрос

Отвечает Фахриева Алина.

Ответ:

6x−2y=4

6*1-2*1=6-2=4