Найти координаты точки пересечения графиков функций: y=x^2-4 и y=2x-4


Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.

Відповідь:

Х1=0, х2=2 дві точки

Пояснення:

маємо два рівняння У1=х²-4 і У2=2х-4 спільні точки це і є рішення цих рівнянь, У1=У2 ,тоді х²-4=2х-4, х²-4-2х+4=0, х²-2х=0,х(х-2)=0, х1=0, х2=2