Турист проплив на моторному човні 5 км проти течії річки і повернувся назад на плоту. Знайти

швидкість течії річки, якщо на плоту турист проплив на 2 км більше, ніж човном а власна швидкість човна становить 12км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Францкевич Захар.

Відповідь:

7 км/год.

Пояснення:

Нехай швидкість течії х км/год, тоді швидкість човна  проти течії

12-х км/год. Маємо рівняння:

5/(12-х)=(5+2)/х

5х-84+7х= 0

12х=84

х=7

Швидкість течії 7 км/год.