Один із коренів квадратного рівняння х2-7х+ g=0 дорівнює 9.Знайи коефіцієнт g та другий корінь

рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Варечка Малышева.

Ответ: g = - 18

Объяснение:

9 + х2 =7)

Получается

х= 7 + (-9)

Х= - 2

По теоремі вієта

х1 + х2 = - b

x1 * x2 = c. (у нас с = g)

9 + (-2) = - (-7)

9 * (-2) = - 18

g = - 18

(якщо потрібно то - Кінцеве рівняння виходить таким х² - 7х - 18 =0)

Удачи)