1. Напишіть рівняння реакцій, що дозволяють здійснити такі перетворення: Ba →BaO→Ba(OH)2→Ba(NO3)2

↓ BaCl2 2. Обчисліть за запропонованою в завданні 1 схемою масу солі, якщо вихідний оксид був узятий масою 3 грами.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Алина.

Ответ:

2Ba+O2=2BaO

BaO + H₂O = Ba(OH)₂

Ba(OH)2+Mg(NO3)2=Ba(NO3)2+Mg(OH)2

Ba(NO3)2+K2SO4=BaSO4+2KNO3