Обчислити значення похідної функції у=2cosx-4tgx у точці х=2п


Ответы на вопрос

Отвечает Гладких Жека.

Ответ: -4

Объяснение:

у=2cosx-4tgx

у'=(2cosx-4tgx)'=2·(cosx)'-4·(tgx)'=2·(-sinx)-4·1/cos²x=-2sinx-4/cos²x

у'(2π)=-2·sin2π-4/cos²2π=-2·0-4/1²=0-4=-4

Ответ: -4