Обчисліть значення похідної функції F (x) = (3x -2)^5 у точці X0 = 1​​


Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.

Ответ: F(1)=(3-2)^5=1^5=1. Всё просто.

Объяснение: