Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнюють - 1/3 і 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

x^2+px+q=0\\\\p=-(x_1+x_2)=-(-\frac{1}{3}+2)=-\frac{5}{3}\\\\q=x_1\cdot x_2=-\frac{1}{3}\cdot 2=-\frac{2}{3}\\\\\\\boxed {\; x^2-\frac{5}{3}\, x-\frac{2}{3}=0\; }\; \; \; \Rightarrow \; \; \; \boxed {\; 3x^2-5x-2=0\; }