Розв'язати задачу.Для кінної прогулянки з 36 туристів надано шестимісні та чориромісні карети.

Скільки було окремо чотиромісних і скільки шестимісних карет якщо їх було 7 штук

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумов Егор.

Пусть х - шестиместные кареты, тогда (7 - х) - четырёхместные кареты. Всего 36 туристов. Уравнение:

6 · х + 4 · (7 - х) = 36

6х + 28 - 4х = 36

6х - 4х = 36 - 28

2х = 8

х = 8 : 2

х = 4 - шестиместные кареты

7 - 4 = 3 - четырёхместные кареты

Вiдповiдь: 4 шестимісних і 3 чотиримісних карети.