Знайти найбільше і найменше значення функції f на проміжку f(x) =x3-3x [-2,0]


Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Полина.

Ответ:

Объяснение:

f'=3x^2-3,  f'=0,  3x^2-3=0,  x^2-1=0,  x^2=1,  x=-1,  x=1 (критич. точки),

x=1 не принадл-т  [-2,0]

y(-2)=(-2)^3-3*(-2)=-8+6=-2(наим)

y(-1)=-1-3*(-1)=-1+3=2(наиб)

y(0)=0-0=0