Знайдіть суму п'ятнадцяти перших членів арифметичної прогресії(an), якщо a1=3, a15=-23.


Ответы на вопрос

Отвечает Хохрина Диана.

Ответ:

-150

Объяснение:

S15= (a1+a15)*15/2=(3-23)*15/2=-10*15=-150