Один із коренів даного квадратного рівняння дорівнює 3 знайдіть другий корінь рівняння х2-2х-3=0


Ответы на вопрос

Отвечает Климович Максим.

За теоремою вієта

Х1+Х2=2

Х1•Х2=-3

Х1=3

Х2=-1

Отвечает Штанько Арсений.

Ответ:

x2 - 3x + x -3 = 0          x(x - 3) + (x - 3) = 0          (x - 3)(x + 1) = 0        

x-3 =0 или х + 1 = 0        x = 0 + 3 = 3 или х = 0 - 1 = -1

Объяснение: