Готуючись до іспиту, студент не встиг вивчити чотири з 32 екзаменаційних білетів. Яка ймовірність

того, що студенту дістанеться невивчений білет?

Ответы на вопрос

Отвечает Байниязова Айжана.

Ответ:

= 4/32 = 1/8

Объяснение:

всех событий 32. неблагоприятных 4

вероятность неблагоприятного = 4/32