Готуючись до іспиту, студент не встиг вивчити один з 25 екзаменаційних білетів. Яка ймовірність

того, що студенту дістанеться вивчений білет?

Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ:

= (25-1)/25 = 24/25

Объяснение:

всіх подій 25.

сприятливих = 25-1

ймовірність сприятливої = 24/25