Знайдіть добуток значень аргументу, при яких значення функції y = x2 + x дорівнює 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Чумичева Алина.

y = x² + x

y = 6

6 = x² + x

x² + x - 6 = 0

По теореме Виета :

x₁ = - 3

x₂ = 2

x_{1} *x_{2}=-3*2=-6\\\\Otvet:\boxed{-6}

Отвечает Шошина Дарина.

Відповідь:

-6

Пояснення: підставимо у=6 в рівняння

6=х²+х;

х(х+1)= 6 , при  х1=-3, х2=2

х1*х2=-3*2=-6