Чому дорівнює середнє значення вибірки 5,6,6,7,8,8,9,11,12? 20балів


Ответы на вопрос

Отвечает Губарев Олег.

(5+6+6+7+8+8+9+11+12)/9 = 72/9=8.
6 - количество всех чисел.