Функція задана формулою y=-2x-9.Знайти значення функції , якщо значення аргументу дорівнює -2


Ответы на вопрос

Отвечает Райский Денис.

Ответ:

Точка, наприклад назвемо її В, отже В(-2;-5)

Объяснение:

y=-2x-9, якщо х=-2, тоді:

у=-2*(-2)-9

у=4-9

у=-5