Знайдіть довжину і ширину ділянки прямокутної форми , якщо площа дорівнює 400м² , а її довжина на

30 м більша від ширини !!! ;) Будь ласка до 7:00

Ответы на вопрос

Отвечает Мукасеев Дмитрий.

Відповідь:

10 м, 40 м

Пояснення:

Площа дорівнює добутку довжини й ширини. Нехай ширина дорівнює х. Оскільки довжина на 30 м довша, то вона дорівнює х+30. Складно рівняння:

х(х + 30) = 400

х2 + 30х - 400 = 0

D = 302 - 4·1·(-400) = 900 + 1600 = 2500

Так як дискримінант більше нуля то, квадратне рівняння має два дійсних кореня:

x1 = (-30 - √2500) / 2·1 = -30 - 50 / 2 = -80 / 2 = -40 < 0

x2 = (-30 + √2500) / 2·1 = -30 + 50 / 2 = 20 / 2 = 10

Отже, ширина дорівнює 10 м, тоді ширина 10 + 30 = 40 м.