Які з точок належить графіку функції у = 2х + 1 Варіанти відповіді: А ( -4; 9) В ( 4; 9) С ( 4;

7) D ( -4; -7) Е ( -4; 7)

Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Ответ:

B)

Объяснение:

y=2x+1=2×4+1=8+1=9