ОЧЕНЬ СРОЧНО !!!!Знайдіть значення a, при якому рівняння не має коренів2-3x=ax.​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Александра.

Ответ:

0

Объяснение:

2-3x=ax

3x-ax=2

x(3-a)=2

x=\frac{2}{3-a}, если a=0, то рівняння не має коренів