Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу 14/3-√2


Ответы на вопрос

Отвечает Горелова Алина.

\displaystyle \tt \frac{14}{3-\sqrt{2}}=\frac{14\cdot(3+\sqrt{2})}{(3-\sqrt{2})(3+\sqrt{2})}=\frac{14\cdot(3+\sqrt{2})}{3^{2}-(\sqrt{2})^{2}}=\frac{14\cdot(3+\sqrt{2}) }{7}=6+2\sqrt{2};