Які з пар чисел є розв’язком системи рівнянь з двома змінними х+у=7 х-у=3


Ответы на вопрос

Отвечает Сенин Женя.

Ответ: (5,2)

Объяснение:

\left \{ {{x+y=7} \atop {x-y=3}} \right. \\\\\left \{ {{x=7-y} \atop {7-y-y=3}} \right. \\\left \{ {{x=7-y} \atop {-2y=3-7}} \right. \\\\\left \{ {{x=7-y} \atop {-2y=-4}} \right. \\\\\left \{ {{x=7-y} \atop {y=2}} \right. \\\left \{ {{x=7-2} \atop {y=2}} \right. \\\\\left \{ {{x=5} \atop {y=2}} \right.