100 балів!!! алгебра 8 клас. другий раз уже викладаю це завдання. Будь ласочка дуже важлива

задача!!! виручіть!!! Будь ласка в мене лишилося 30 хв! 100 балів за правильну відповідь! Знайдіть сторони прямокутника якщо його переметр дор. 38 см а площа 60 см2. прошу з розвязком!

Ответы на вопрос

Отвечает Обляков Максим.

Можна ще розписати, розв'язавши рівняння;

x=19-y

(19-y)y=60

19y-y^2=60

y^2-19y+60=0

Далі можна за дискримінантом, або:

y(y-4)-15(y-4)=0

(y-4)×(y-15)=0

y-4=0 y-15=0

y=4 або y=15