Чому дорівнює сума коренів рівняння x^2-12x-14=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Відповідь - 12........


Отвечает Алембаева Диляра.

Спочатку визначимо D.

D=b²-4ac

D=144+4*14=200≥0, має розв"язок.

Оскільки рівняння зведене, то за теоремою Вієта

х1+х2=12.

Відповідь :  12