СРОЧНО ДАЮ МНОГО БАЛОВ Знайдіть вільний член p зведеного квадратного рівняння х2+ рх + q = 0.

якщо його коренями є числа 7 і -3.

Ответы на вопрос

Отвечает Ludisheva Milissa.

x^{2}+px+q=0\\\\x_{1} =7\\\\x_{2}=-3\\\\x_{1}+x_{2}=-p\\\\-p=7+(-3)=4\\\\p=-4\\\\x_{1} *x_{2}=q\\\\q=7*(-3)=-21\\\\Otvet:\boxed{p=-4;q=-21}