Установіть відповідність між функцією та точкою, що належить її графіку 1) у = 4 - 2х А) ( 0,6;

6,8) 2) у = 3х + 0,5 Б) ( 0,6; 2,3) 3) у = -0,3х В) ( -0, 6; 1,8) 4) у = 8 - 2х Г) ( -0,6; 0,18) Д) (0,6; 2,8)

Ответы на вопрос

Отвечает Середа Екатерина.

Відповідь: 1 - Д, 2 - Б, 3 - Г, 4 - А

Пояснення:

1 - Д.

Підставимо координати точки Д у рівняння 1:

2,8=4-2*0,6

2,8=2,8

2 - Б

Підставимо координати точки Б у рівняння 2:

2,3=3*0,6+0,5

2,3=2,3

3 - Г

Підставимо координати точки В у рівняння 3:

0,18=-0,3 * (-0,6)

0,18=0,18

4 - А

Підставимо координати точки А у рівняння 4:

6,8=8-2*0,6

6,8=6,8