За 4 год. за течією річки і 5 год. проти течії катер пройшов 160 км, а за3 год. за течією річки і 4

год. проти течії -124 км. Знайти швидкість катера і швидкість течії річки. (3 бала) ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТАААААААААААА 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Асанов Баграт.

Ответ:

2км/ГОД

Объяснение:

Скласти рівняння до задачі не так і складно. Позначимо швидкість течії через V, швидкість човна рівна 30 км /год. Можна скласти одне рівняння з умови

(30+V)*7=(30-V)*8,

а можна шлях позначити через S і отримати 2 рівняння

(30+V)*7=S;

(30-V)*8=S.

В кожному з випадків доведеться розв'язувати однакове рівняння. Розкриємо дужки і згрупуємо подібні доданки

7*V+8*V=30*8-30*7;

15*V=30; V=30/15=2 (км/год).

Відповідь: швидкість катера 2 км/год.