Розв яжи систему рівнянь способом додавання 4х-у=29 7х+2у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Матюхин Семён.

4х-у=29 у=4х-29 у=4х-29

7х+2у=2 2у=2-7х /:2 у=1-3,5х

4х-29=1-3,5х

4х+3,5х=1+29

7,5х=30

х=30:7,5

х=4

у=1-3,5*4=1-14= -13

Ответ: (4;-13)