Завдання для перевірки знан за курс алгебри 10 класу1. Дано f(x) = х - 3. Порівняйте:1) f(-1) i

f(1);2) f(0) i f(-2).​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Аня.

Ответ:

1) f(-1)= -1-3=-4

f(1)= 1-3=-2

f(-1) < f(1)

2) f(0)= 0-3=-3

f(-2)= -2-3=-5

f(0) > f(-2)