Знайдіть нулі функції. y=7x²-9x ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

y=7x^2-9x\\\\7x^2-9x=0\\\\x(7x-9)=0\\\\x_1=0\\\\7x-9=0\;\; \; \to \ \ \ \ x_2=\frac{9}{7}=1\frac{2}{7}\\\\Otvet:\; \ x_1=0\; ,\; x_2=1\frac{2}{7}\; .