Розв'яжіть рівняння 4x^4-21x^2+5


Ответы на вопрос

Отвечает Ковбасюк Карина.

Відповідь:

х^2=t

4t^2-21t+5

D=441-4*4*5=361=19

t1=(21-19)/8=0,25

t2=(21+19)/8=5

4*0,25^4-21*0,25^2+5=1-27,56+5=31,56

4*5^4-21*5^2+5=2500-525+5=1970

Тут дві відповіді: 31,56 і 1970

Якщо я не помилилась, і D- це дискремінант(якщо що)

Пояснення: