Спрости вираз 4(0,5x+y)−7(4x−y) і знайди його значення, якщо x=5 і y=4.


Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

4(0,5x+y)-7(4x-y)=2x+4y-28x+7y=-26x+11y

при х=5, y=4

-26*5+11*4= -130+44=-86

Объяснение: