Різниця двох чисел дорівнює 169. Одне з чисел становить 39% другого. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Старикович Маргарита.

Ответ:

нехай менше число х

тоді більше y = х+169

відповідно менше становить 39% більшого

х = (х+169)*0,39

домножимо на 100 і розвяжемо

100х = 39(х+169)

100х = 39х +169*39

(100-39)х = 169*39

61х = 169*39

х = (169*39)/61

y = (169*39)/61 + 169

Объяснение:

Різниця точно така? не 61, не 122, не 183 ?