При якому значенні b графік функції y = -0.7x-b проходить через точку b ( 2 ..6 )дякую


Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Полина.

Ответ:

b = - 7,4

6 = -0.7*2 - b

6 = -1,4 - b

6 + 1,4 = -b

b = - 7,4

Объяснение: