Основа рівнобедренного трикутника на 2 см більша за його біну сторону. Знайдіть сторони трикутника,

якщо його периметр дорівнює 26см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Ульяна.

Ответ:боковая сторона-Х

(Х+2)+Х+Х=26

Х+2+Х+Х=26

3Х+2=26

3Х=26-2

3Х=24

Х=8

Боковая сторона равна 8

Основание =2+8=10

Ответ: 8 и 10

Объяснение: