Розв’яжіть квадратне рівняння х²-5 х²+4=0у²-у-6=0це два різних з поясненням обов'язково!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сучилкин Владислав.

Ответ:

Объяснение:

1/    х²-5 х²+4=0

     -4 х²=-4

         х²=1

       x1 =1

       x2= -1

1 ;  -1

2. у²-у-6=0

y1=\frac{1+\sqrt{1+24} }{2} =\frac{1+5}{2} =3\\y2=\frac{1-5}{2} =-2

3 и -2